HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

TEK KAUÇUK 1996 da kurulmuş; plastik, kauçuk, silikon ve tüm bunların contalarını üreten bir firmadır.  Firmamız ağırlıklı olarak plastik üretmektedir.

ÇALIŞTIĞIMIZ SEKTÖRLER;

Fiberoptik kabinlerin plastik parçaları, Gemi, inşaat, textil (kumaş ve iplik boyama), demir çelik, sağlık, ağır sanayi, züccaciye, döküm ve devlet kuruluşları, Elektrik ve Elektronik sektörleridir. Ayrıca; Türkiye ve Avrupa da tünel izolasyon (rondela) malzemeleri de üretmekteyiz. Bununla birlikte;  yurtdışı satışlarımız bulunduğunu belirtmek isteriz.

ÜRÜNLERİMİZ

ISI YAĞ- BASINCA KARŞI O- RING, V-RING, KEÇE, ALİVA CONTALARI, AKARYAKIT, YUVARLAK FİTİLLER, SÜNGER PROFİLLER, AMBAR KAPAK LASTİKLERİ, KÖYE TAKOZLARI, LAYNER VE KAVER CONTALARI, SARSINTI VE SESE KARŞI CİVATALI VE CİVATASIZ LASTİK TAKOZLARI VE ASANSÖR LASTİKLERİ, MANTAR LEVHA, PLASTİK AYAKLAR, KLİNGRİT LEVHALAR, TABİ –SUNİ-PUANLI-SAF-HAS LASTİK LEVHALAR, KUMLAMA LASTİKLERİ, POLİÜRETAN EPDM, NEOPRENİ, NBR. NEOPRENİ, TABİ- VİTON- SENTETİK SİLİKON …….

TEKNİK ÜRÜNLERİMİZ; HAM MADDEDEN YAPILAN ÜRÜNLERİMİZ (POLYEMİD. DERLİN, ABS, POLİKARBON, MOBLEN) OLARAK HİZMETİNİZE SUNULMAKTADIR.

FABRİKAMIZ 1000 METREKARE OLUP; CNC KALIP İŞLEME MERKEZİ,10 ENJEKSİYON MAKİNESİ VE 4 KAUÇUK PRES MEVCUT BULUNMAKTADIR. BULUNMASI MÜMKÜN OLAN VE OLMAYAN HER TÜRLÜ KAUÇUK MAMULERİ İMALATI YAPILMAKTADIR.

TEK KAUÇUK PLASTİK KALIP İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.